Archív článků - ježčí zpravodajství

Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci04.04.2022

Jelikož se mladším žákům v sezóně daří, tak jsme je zkusili přihlásit na turnaj vyšší kategorie ze kterého se mohou kvalifikovat na finálový turnaj ČR. Na tyto turnaje se přihlašují celky, které disponují tím nejlepším v jednotlivých krajích a tak naše Ježky nečekalo nic jednoduchého. Většina celků přijela minimálně na tři útoky to naše soupiska čítala pouze 12 jmen - 11 hráčů a 1 brankáře. Hrálo se 2x12 a pro týmy kteří skončili ve skupině na 2. a 3. místě v případě úspěchu ve čtvrtfinále čekalo ten den pět utkání, tedy 120 minut čistého času na velkém hokejovém hřišti. Našich jedenáct Ježků to zvládlo, ačkoliv v semifinále a v boji o 3. místo již byl vidět znatelný úbytek sil bojovali statečně. Navíc díky tomuto systému se potkali se všemi celky na turnaji a ve všech utkáních jsme vstřelili první branku.


Černý víkend výrazně ubral naše šance na play-off
Černý víkend výrazně ubral naše šance na play-off
Muži A28.03.2022

Heřmanův Městec – hned dva zápasy byly na programu tento víkend. Nejprve jsme bojovali proti soupeři z Malenovic, který je velmi houževnatým týmem a v neděli jsme přivítali soupeře z Pardubic. Zápasy měly jedno společné - brankář Opavský a Foršt byli pro nás nepřekonatelní.Týmový výkon proměnil těžký zápas v jasnou záležitost
Týmový výkon proměnil těžký zápas v jasnou záležitost
Muži A21.03.2022

Heřmanův Městec – podruhé v této sezóně jsme přivítali na našem stánku soupeře z Brna. Tým, který byl až do začátku jarní části nedostižitelně první. Ale jaro se jim přiliš nevydařilo, když dvakrát prohráli s Poličkou a před tím jen těsně vyhráli se Svítkovem.


Junioři přišli opět o V. Šmída
Junioři přišli opět o V. Šmída
Junioři17.03.2022

Mohlo by se zdát, že konec karantén přinese konečně početnější sestavu juniorky Ježků, ale tu mocně trápí zranění. Brno ještě dokázali porazit, ale z Pardubic se body přivézt nepodařilo.Chybělo nám využití šancí a především přesilovek! Ví Ondřej Běloušek
Chybělo nám využití šancí a především přesilovek! Ví Ondřej Běloušek
Muži A09.03.2022

Heřmanův Městec -  o prvním zápase v jarní části ligy se rozpovídal centr a opora týmu Ondřej Běloušek. Jaké byly pocity a jak se mu hrálo proti Poličce?


Dramatický závěr tentokrát body nepřinesl, radovala se Kometa
Dramatický závěr tentokrát body nepřinesl, radovala se Kometa
Muži A07.03.2022

Heřmanův Městec – první jarní kolo a hned šlágr jako hrom. Na Ježkárnu přijel adept na celkové vítězství v první lize a to Kometa Polička. První zápas u nich jsme vyhráli po nájezdech, když svým parádním nájezdem rozhodl teprve junior Vojtěch Šmíd. Čekal nás nakonec strhující zápas?Junioři opět nevstřelili gól
Junioři opět nevstřelili gól
Junioři01.03.2022

Juniorka Ježků se i nadále plácá v Covidech, zraněních a jiných omluvenkách a na body v jarní části si tak musí ještě počkat.


Takový zápas tu ještě nebyl, dramatický závěr přinesl Ježkům postup!
Takový zápas tu ještě nebyl, dramatický závěr přinesl Ježkům postup!
Muži A28.02.2022

Heřmanův Městec – k prvnímu domácímu utkání v rámci Českého Poháru k nám dorazil soupeř z Prahy. Rafani hrají II. Národní ligu a tak papírové předpoklady byly na naší straně. To utvrdilo i příjezd hostí, kteří nastoupili v deseti hráčích do pole. Občas však zádní klame, v jejich řadách byli vyjímeční hráči, což potvrdili v samotném utkání.Extraligové kluby nám ukázaly naše rezervy. Na jaro jsme však dobře připraveni.
Extraligové kluby nám ukázaly naše rezervy. Na jaro jsme však dobře připraveni.
Muži A21.02.2022

Mužský A tým změřil síly v domácím prostředí s extraligovými stáleicemi Hradcem Králové a Pardubicemi. V měření sil s týmy plnými reprezentantů to byla velká škola.


Sítě bílý, Aréna Ježkárna nám sílí
Sítě bílý, Aréna Ježkárna nám sílí
KLUB12.02.2022

Ačkoliv je ještě únor, tak hokejbalové jaro je za dveřmi. Juniorka zítra zamíří k dohrávce duelu s Třincem. Doma se zápasy naplno rozeběhnou příští víkend. A stadion hlásí další úpravu - rozzářily ho zbrusu nové sítě za brankami.