Archív článků - ježčí zpravodajství

FinalFour Českého poháru bylo odměnou za dřinu v celé sezóně
FinalFour Českého poháru bylo odměnou za dřinu v celé sezóně
Muži A17.06.2022

Letohrad – do finálového turnaje Českého poháru jsme se v historii klubu probojovali podruhé. Poprvé však náš tým zamířil mezi nejlepší čtyřku. Věděli jsme, že jsme outsiderem, ale do oubou utkání jsme šli s cílem užít si atraktivní hokejbal s extraligovými mužstvy a hlavně držet s nimi krok. Nechtěli jsme být jen bránícím betonem.


Kvalifikační turnaj na MČR mladších žáků
Kvalifikační turnaj na MČR mladších žáků
Mladší žáci07.06.2022

Poslední z kvalifikačních turnajů mladších žáků na mistrovství České republiky se hrál v Praze na Lužinách. Na finálový turnaj se přímo dostanou jen vítězové těchto turnajů, ale díky tomu, že domácí Kert Park Praha již jeden z turnajů vyhrál,  mohl se z případného postupu radovat i další v řadě. Ježci skončili na 3. Místě a postup bere skutečně až ten druhý v řadě – náš přemožitel ze semifinále Wolves Chomutov. Ježci si opět neodpustili v cestě za medailí projít složitější cestou a to přes 5 zápasů.Prokletí s názvem Malenovice prolomeno!
Prokletí s názvem Malenovice prolomeno!
Muži A20.04.2022

Do Malenovic jsme se v neděli vydali po velmi těžkém sobotním zápase s Blatnou s odpočinkovou zastávkou u Vltavy, aby hráči nabrali chuť do zápasu a společně si užili večer mimo domov.


Víkendový výlet s maximálním úspěchem! Jsme mezi 4 nej týmy ČR v Českém poháru!
Víkendový výlet s maximálním úspěchem! Jsme mezi 4 nej týmy ČR v Českém poháru!
Muži A19.04.2022

Heřmanův Městec / Blatná – výlet do neznáma, i tak by se dal pojmenovat víkendový výjezd do Blatné ke čtvrtfinálovému souboji v Českém Poháru. Pro nás to byla šance, jak si o něco zahrát, protože vidina playoff skončila s domácím neúspěchem.Rezerva vstoupila do nadstavby důležitou výhrou
Rezerva vstoupila do nadstavby důležitou výhrou
Muži B14.04.2022

Předem šlo jen stěží odhadnout, co od zápasu s Třebovou očekávat. Naše vzájemné duely bývají různorodé. V minulosti jsme dokázali Třebovou porazit, nicméně inkasovali jsme i velkou porážku. Věděli jsme, že je důležité vydat ze sebe maximum a snažit se zápas vyhrát, protože každý bod je důležitý a pro nadcházející play-off možná rozhodující.


Junioři z Brna bez bodu
Junioři z Brna bez bodu
Junioři12.04.2022

Nadstavbová část juniorů je neskutečně vyrovnaná a o postupu do boje o play-off bude rozhodovat každý bod a zřejmě až poslední kolo soutěže. Je tedy velká škoda, že naši junioři z Brna nepřivezli ani jediný bod i tak se stále nacházejí na 2. místě.A tým se doma rozloučil vysokou výhrou nad Hodonínem
A tým se doma rozloučil vysokou výhrou nad Hodonínem
Muži A11.04.2022

Heřmanův Městec – k poslednímu domácímu utkání této sezony jsme se na buly postavili proti celku z Hodonína. Trenér Kozel mohl přivítat zpět uzdraveného Marka Kišše, navrátilce Romana Jošta a také si svou premiéru v první lize odbyl Matěj Bohatý.


Béčko uzavřelo základní část výhrou v Přelouči, teď jej čeká nadstavba
Béčko uzavřelo základní část výhrou v Přelouči, teď jej čeká nadstavba
Muži B08.04.2022

Zápas s Přeloučí sice nenabízel příliš hojnou soupisku, nicméně nabídl hojný počet gólů...Proti Pirátům za tři body
Proti Pirátům za tři body
Junioři06.04.2022

Junioři Ježků se po výhře nad Hradcem Králové, vedoucím celkem nadstavby, dostali na druhou příčku a dál věří v postup do přímého souboje o play-off.


Gól Hudce na body nestačil. Připisujeme si třetí prohru v řadě.
Gól Hudce na body nestačil. Připisujeme si třetí prohru v řadě.
Muži A05.04.2022

Heřmanův Městec/Svítkov – zní to jako zaseklé rádio, ale i v neděli musel trenér Kozel řešit zdravotní omluvenky. Na lavici marodů ke Koprivovi, Drbohlavovi, Šmídovi, Čeglovi usedl i Marek Kišš. Do zápasu nemohl trenér Ježků počítat i Musílkem a Janem Pilařem, kteří v tu dobu bojovali úspěšně s dorostem doma proti Karviné.