Starší žáci21.09.2016Jiří KozelPřečteno: 834x

1:13 přesto spokojeni

Do Ježkárny přijel jeden z favoritů MČR starších žáků a to Autosklo HAK Pardubice. Soupeř po většinu zápasu vyučoval, ale naši hráči nic nevzdali a odměnou jim bylo v celku příznivé skóre.

Ježci Heřmanův Městec : Autosklo H.A.K. Pardubice 1 : 13 (0:4,1:5,0:4)

Jiří Kozel: “Ihned po příjezdu si soupeř vyžádal respekt našich hráčů, jelikož si jich všimli hráči, kteří hráli zrovna za mladší žáky a hrají i za starší žáky. Po skončeném zápase jsme se se skupinkou starších hráčů uzavřeli do kabiny a domluvili se, že ať to bude, jak to bude, tak budeme stále hrát, jelikož odevzdat zápas, který se hraje 3x15minut by znamenal neskutečný debakl. Vždyť v minulé sezóně kdy se hrálo 3x12 byli výsledky i přes 20 gólů, teď se hraje o dalších 9 minut déle. Ostatně to byla hranice, kterou jsme si stanovili, že by ji bylo dobré udržet, ale že to bude těžké bylo jasné po 19 vteřinách, kdy jsme prohrávali 0:1 a nedotkli jsme se míčku.

Kluky to však nabudilo a hned v dalším střídání jsme dokonce i zahrozili první střelou v utkání. Samozřejmě byl soupeř výkonnostně někde jinde a 90% zápasu byl na naší polovině a motal nás v pásmu, ale díky tomu, že se snažili většinu akcí řešit do prázdné branky a hráli kombinačně a naše touha ubránit co nejvíce akcí neupadávala, tak jsme s nimi vydrželi běhat a za zády jsme měli v brance zeď v podobě A. Páva. Všichni kluci co nastoupili, zaslouží pochvalu, protože jsme opravdu nezaznamenali hluchou chvilku, kdyby snad kluci chtěli zápas vypustit. Odměnou jim byl vstřelený gól, kdy se řítili na brankáře hned dva a V. Vohralík a L. Vlasák sehráli akci po vzoru soupeře do prázdné branky a pro nás to znamenalo radost skoro vítěznou.

Byl to velice těžký zápas, ale kluci po jeho odehrání byli spokojení a to je rozhodující. Příští týden nás čeká Letohrad, který Autosklo dokázal porazit 4:3 a Svítkov 17:1 asi není potřeba dodávat, že kluci budou potřebovat opět morálně podpořit. Jsme však připraveni opět bojovat!“

Sestava: Páv – Kozel, Dufek, Musílek, Daníček, Sedlák, Vlasák, Vohralík, Pilař, Müller, Jožák, Synek, Tichý, Baumgartner

ježčí Starší žáci

»Zpravodajství
»Soupiska
»Statistiky
»Tabulky
»Zápasy

poslední ZÁPAS

4 : 1
16.11.19 - 09:30
PARDUBICE - Svítkov
SvítkovLiga SŽStarší žáci

nejbližší ZÁPAS

Liga SŽ
logo Ježci Heřmanův Městec Starší žáci - logo HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice Pardubice A
14.03.2020
13:00

poslední ČLÁNKY

»Starší žáci poprvé vyzkoušeli halu ve Svitavách
Starší žáci13.11.2019
»Starší žáci začali odvety vítězně
Starší žáci07.11.2019
»Starší žáci zase nadělovali
Starší žáci16.10.2019
»Útočník brankářem
Starší žáci01.10.2019
»Dorost doma umí
Starší žáci24.09.2019