Archív článků - ježčí zpravodajství

Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Muži A28.12.2019

Příprava mužské kategorie v zimním období odstartuje v úterý 7.ledna 2020 a nabídne rozmanitou náplň. Nebude chybět běh v terénu, tělocvična, atletický stadion, bazén, parní sauna či posilovna nebo třeba hřiště s umělou trávou. Na hokejbalové hřiště by se měl poprvé mužský tým podívat v úterý 18.února.


Město ocenilo nejlepší sportovce, Ježci mají i své první dva zástupce v síni slávy!
Město ocenilo nejlepší sportovce, Ježci mají i své první dva zástupce v síni slávy!
KLUB21.12.2019

V úterý 17.prosince 2019 proběhlo v městském kině tradiční oceňování nejlepších sportovců města Heřmanův Městec za rok 2019. Ježci byli slyšet ve všech kategoriích a po dvaceti letech existence klubu máme i první dva, kteří byli zapsáni do tzv. síně slávy heřmanoměsteckého sportu.Úspěšný trenér Miroslav Peřina končí, A tým převezme Josef Kozel
Úspěšný trenér Miroslav Peřina končí, A tým převezme Josef Kozel
Muži A20.12.2019

Miroslav Peřina vedl A tým od července 2019 a zažil s ním výsledkové hody. Pod jeho vedením na podzim přišla jediná porážka (1:2 se Svítkovem) - vše ostatní byly výhry. Ježci tak po podzimu vládnou 2.lize. Přesto dochází ke změně.


Výlet pro tři body
Výlet pro tři body
Dorost03.12.2019

K poslednímu zápasu extraligy dorostu zajížděli Ježci až do dalekého Kyjova, kde je oproti loňsku čekalo krásné nové hřiště s plastovým povrchem. Sestava vinou nemocí prořídla na deset hráčů v poli, což vzhledem k chladnému počasí hráči spíše uvítali.Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka02.12.2019

Velké hřiště, velké starosti. Přípravka se však s přechodem vypořádala možná lépe než někteří čekali a v této zkoušce obstáli. Oporou samozřejmě byli hráči, kteří již nastupují za kategorii mladších žáků.


Dorost rozhodl v poslední minutě
Dorost rozhodl v poslední minutě
Dorost28.11.2019

V domácím utkání Ježci dokázali Brno porazit 5:0, ale poslední zápasy ukázali, že soupeř bude doma daleko silnější. Navíc Ježci se po 5 prohrách nenacházeli zrovna v ideálním rozpoložení a když se k tomu přidaly omluvenky některých hráčů, tak se čekal tuhý boj.Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení
Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení
Muži B27.11.2019

Stějně jako předchozí utkání s Jokeritem i s Opatovicemi rohodlo až prodloužení ve kterém se prosadil ten samý hráč M. Čejgl.


Další prohra dorostu
Další prohra dorostu
Dorost22.11.2019

Zápas se do poloviny zápasu výsledkově nevyvíjel příliš dobře, když to bylo bylo 0:3 z pohledu Ježků. Dvěma góly Pilaře se Ježci přiblížili a zdálo se, že zápas otočí. V poslední minutě však Kovo udeřilo při powerplay.Btým zvládl prodloužení
Btým zvládl prodloužení
Muži B20.11.2019

Branek padlo dostatek, vyloučených bylo průměrně a rozhodnout se muselo až v prodloužení to vše přinesl zápas s Jokeritem.


Starší žáci podlehli Svítkovu
Starší žáci podlehli Svítkovu
Starší žáci19.11.2019

Osm zápasů trvala vítězná šňůra Ježků, kterou nyní utnul Svítkov. Ježci a Svítkov tak mají na kontě stejný počet bodů a Ježci vedou tabulku pouze o skóre.