Archív článků - ježčí zpravodajství

Ježci porazili Sršně
Ježci porazili Sršně
Dorost23.05.2019

Ježky od Sršňů dělí jediná příčka v tabulce, ale zároveň je mezi nimi 13ti bodový rozdíl. Ježci tak chtěli potvrdit své postavení v tabulce a to i přesto, že jim chybělo ofenzivní eso V. Šmíd. Utkání zvládli na jedničku a odvezli si tři body.


Kde je POLIČKA?
Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019

Je to již zpátky 8 let. Ježci se rozhodli, že začnou pracovat s mládeží na plno a přihlásili tenkrát nejmladší kategorii mladší žáky. Prohrávali co se dalo, soupeři je však mnohdy obdivovali jak se ti nejmenší dokáží postavit starším. Jen jeden tým to tenkrát totálně ignoroval a soupeře ponižoval a urážel bylo 24.9.2011 za tým tehdy nastoupili 6letí Šmíd, Bláha, Kozel, Čapka hráli proti 13letým prohráli 0:11 a 0:21 na soupeře víc jak hodinu čekali a klidně mohla proběhnout kontumace, ale i tak Ježci počkali, tak aby je přijeli porazit hokejisti, kteří se jim po celou dobu smáli podporováni rodiči...a tak se ptáme v roce 2019, kde je POLIČKA? Ty kluky co jste s velkou slávou porazili hrají dál válí ve starších žácích a dorostu a kde je teda ta POLIČKA? Nám opravdu nevadí prohrávat, ale za soupeře máme rádi týmy co umí vyhrávat...Statečně proti lídrovi
Statečně proti lídrovi
Dorost16.05.2019

Dorostenci zavítali na hřiště neohroženého lídra východní části extraligy Autoskla HAK Pardubice. V sestavě jim chyběli dva hráči ročníku 2003, M. Holý a J. Jožák, takže sestava byla ještě mladší než je běžné, ale i tak odehráli velice dobré utkání za které se rozhodně nemusí stydět, vždyť například 4 hráči Autoskla nastoupili ještě v podvečerním utkání semifinále 2.NHbL, tedy soutěže kterou hraje náš A-tým mužů.


Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci = 2. místo regionu
Starší žáci16.05.2019

Starší žáci v posledním zápase sice prohráli na nájezdy, ale 2. místo jim již nikdo nesebere. Kvalifikační turnaj, který se hraje 25. a 26.5. rozhodne zda se podívají ještě dál...držíme palce.Mlejnek + Mlejnek = 83 let v plném běhu...
Mlejnek + Mlejnek = 83 let v plném běhu...
Muži B13.05.2019

Nestává se často, že by otec se synem dokázali své sportovní kariéry tak sladit, aby spolu mohli hrát v jednom týmu. Náš klub těchto dvojic nabízí hned několik - tou nejledovanější byli na jaře bezesporu Kamil a Viktor Mlejnkovi.


Dorost nestačil na Porubu
Dorost nestačil na Porubu
Dorost10.05.2019

Na Ježkárnu přijela Poruba, která před dvojzápasem okupovala 4. místo o které je mohli připravit právě Ježci, ale to by museli oba zápasy vyhrát. Překvapení se nekonalo a Ježci, ačkoliv podali proti hokejovým a hokejbalovým reprezentantům bojovný výkon, zůstanou na 6. příčce na které ji již žádný tým ze spodních pater nemůže vystřídat, jelikož má luxusní 13 bodový náskok.Druhé místo pojištěno
Druhé místo pojištěno
Starší žáci10.05.2019

Zápas na náhradním hřišti ve Svitavách se Ježkům až tolik nepovedl, ale důležitý je výsledek a tři body. Ty zajistili Ježkům jistotu druhého místa v regionu a postup na kvalifikační turnaj mistrovství České republiky.


Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka v České Třebové
Mikropřípravka10.05.2019

Další turnaj mikropřípravek vyslal naše nejmladší Ježky do České TřebovéSTOP ve čtvrtfinále
STOP ve čtvrtfinále
Muži A07.05.2019

V sobotním utkání to dlouho vypadalo, že si mečbol připíší Ježci, ale smolný gól poslal utkání do prodloužení a v něm se nepovedlo proměnit hned několik samostatných úniků včetně trestného střílení a utkání jsme ztratili v samostatných nájezdech. Nedělní utkání již Ježkům vystavilo definitivní stopku a Atým tedy končí ve čtvrtfinále play-off.


Dva týmy minipřípravek v Přelouči
Dva týmy minipřípravek v Přelouči
Minipřípravka03.05.2019

Týmů minipřípravek značně přibylo a tak se týmy museli rozdělit do dvou měst Opočna a Přelouče. Přelouč přivítala i naše Ježky, kteří tentokrát postavili dvě mužstva. V Přelouči se ještě představili tři týmy Autoskla HAK Pardubice, dva týmy HBC JTEKT Svítkov Stars, Jestřábi Přelouč a Liberec. Za tým Ježků se představili čtyři nováčci D. Franc, V. Tvaroh, F. Bulánek a J. Kuklík.