Archív článků - ježčí zpravodajství

OSLAVY 20 LET klubu se blíží!
OSLAVY 20 LET klubu se blíží!
KLUB15.06.2019

Už za týden! V sobotu 22.června 2019 od 17:00 odstartují OSLAVY 20 LET ježčího světa. Zváni jsou nejen všichni současní hráči, trenéři a funkcionáři a současní příznivci, ale také všichni, kdo kdy v minulosti s ježčím světem nalezli propojení. Rádi uvidíme i naše soupeře z dob dávno minulých, ale také ty, kteří dres s Ježkem na prsou oblékali v jeho prvních sezónách.


Modrá a bílá minipřípravka
Modrá a bílá minipřípravka
Minipřípravka14.06.2019

Poslední turnaj této sezóny má za sebou i minipřípravka, která se představil v Přelouči. Hráči udělali za celý rok velikánský kus práce a na jejich hru se již dalo s radostí koukat.Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci zakončili sezónu
Mladší žáci13.06.2019

Kategorie mladších žáků byla před sezónou, také hodně diskutovaná, jelikož věkově tam příliš hráčů nespadalo, ale opět se našlo dostatek mladších hráů, kteří nám v této věkové kategorii vypomohli a sezónu odehráli s velkým přehledem. Na domácím turnaji všechny zápasy dokonce vyhráli a pro diváky dokonce nachystali dvoje trestná střílení.


I přípravka přivezla stříbro
I přípravka přivezla stříbro
Přípravka05.06.2019

Stříbrná přípravka na skvěle připraveném turnaji v Nižboru si neužila jen hokejbal, ale celý turnaj, který byl opravdu oslavou našeho sportu, ale také ukázal, jak se má organizovat takový turnaj! Díky MOC Kelti!Ježci vicemistři České republiky
Ježci vicemistři České republiky
Starší žáci03.06.2019

Druzí v České republice, nebo vicemistři co zní lépe? To není rozhodující. Generace hráčů, která se učila a ještě dva roky zpět dokázala od Hradce Králové dostat přes 30 gólů, dorostla v neskutečnou partu táhnoucí za jeden provaz. Poctivě trénovat a nic nevypustit a nedělat z toho vědu to je recept. A myslíte si, že mají hokejbalu letos již dost a sezóna jim skončila? Ani, náhodou někteří se divili proč do začátku prázdnin chceme trénovat již jen 2x týdně...no snad jim to nějak vysvětlím ;o)


Na dva týmy
Na dva týmy
Mikropřípravka31.05.2019

V náborech se nám na jaře povedlo získat pár nových tváří a konečně se naskytla možnost postavit dva týmy. Kluci tak dostali daleko víc prostoru na hřišti a hlavně se daleko víc museli všichni zapojit a nemohli jen přihlížet mazákům, kteří již mají v této kategorii něco odehráno...SUPER!Ježci jedou na MČR
Ježci jedou na MČR
Starší žáci28.05.2019

Pro devět hráčů začal víkendový program již netradičně pátečním utkáním v Letohradu, kde si museli odehrát předehrávku extraligy dorostu a podlehli Jelenům 1:2, ačkoliv v poslední minutě zavřeli soupeře při hře bez brankáře. Následně přejeli do České Třebové odkud odcestovali vlakem do Karviné a kolem půlnoci byli na pokojích. Druhý den pak rozehráli turnaj ve velkém stylu, kdy dokázali vyhrát všechna čtyři utkání.


Ježci porazili Sršně
Ježci porazili Sršně
Dorost23.05.2019

Ježky od Sršňů dělí jediná příčka v tabulce, ale zároveň je mezi nimi 13ti bodový rozdíl. Ježci tak chtěli potvrdit své postavení v tabulce a to i přesto, že jim chybělo ofenzivní eso V. Šmíd. Utkání zvládli na jedničku a odvezli si tři body.Kde je POLIČKA?
Kde je POLIČKA?
Mladší žáci22.05.2019

Je to již zpátky 8 let. Ježci se rozhodli, že začnou pracovat s mládeží na plno a přihlásili tenkrát nejmladší kategorii mladší žáky. Prohrávali co se dalo, soupeři je však mnohdy obdivovali jak se ti nejmenší dokáží postavit starším. Jen jeden tým to tenkrát totálně ignoroval a soupeře ponižoval a urážel bylo 24.9.2011 za tým tehdy nastoupili 6letí Šmíd, Bláha, Kozel, Čapka hráli proti 13letým prohráli 0:11 a 0:21 na soupeře víc jak hodinu čekali a klidně mohla proběhnout kontumace, ale i tak Ježci počkali, tak aby je přijeli porazit hokejisti, kteří se jim po celou dobu smáli podporováni rodiči...a tak se ptáme v roce 2019, kde je POLIČKA? Ty kluky co jste s velkou slávou porazili hrají dál válí ve starších žácích a dorostu a kde je teda ta POLIČKA? Nám opravdu nevadí prohrávat, ale za soupeře máme rádi týmy co umí vyhrávat...


Statečně proti lídrovi
Statečně proti lídrovi
Dorost16.05.2019

Dorostenci zavítali na hřiště neohroženého lídra východní části extraligy Autoskla HAK Pardubice. V sestavě jim chyběli dva hráči ročníku 2003, M. Holý a J. Jožák, takže sestava byla ještě mladší než je běžné, ale i tak odehráli velice dobré utkání za které se rozhodně nemusí stydět, vždyť například 4 hráči Autoskla nastoupili ještě v podvečerním utkání semifinále 2.NHbL, tedy soutěže kterou hraje náš A-tým mužů.