Archív článků - ježčí zpravodajství

Na asfaltu vítězně. Z Hodonína tři body!
Na asfaltu vítězně. Z Hodonína tři body!
Muži A25.11.2021

Hodonín – po porážce Svítkova jsme si brousili zuby na Hodonín, který má ovšem doma asfaltový povrch, na který přece jen již nejsme zvyklý. Přesto jsme se vydali v dobré náladě společně k tomuto těžkému souboji. Již před zápas jsme předpokládali, že tento zápas budeme bez podpory našeho fanclubu díky restrikcím a i dálce. Opak byl však pravdou a i v Hodoníně jsme bojovali za zvuku bubnu a pokřiků.


Žáci zase dělali radost
Žáci zase dělali radost
Mladší žáci19.11.2021

Sestava mladších žáků nebyla sice ideální, ale Ježci se vrátili ke hře kterou předváděli na domácím turnaji - bylo se tedy na co dívat. Celý turnaj sice odehráli Ježci v pouhých devíti hráčích, ale na pohybu to nebylo znát. Dařili se přihrávky, vyhrávali jsme souboje 1na1, bojovali jsme o každý míček a nepolevili ani když se zápas nevyvíjel podle našich představ a se Svítkovem dokázali umazat dvoubrankové manko.Mizerná bilance s Pardubickými týmy zlomena. Svítkov jede domů bez bodu!!
Mizerná bilance s Pardubickými týmy zlomena. Svítkov jede domů bez bodu!!
Muži A16.11.2021

Heřmanův Městec – vedení muselo reagovat na dlouhodobý problém s marodkou a dohodlo se na spolupráci s Markem Kiššem, který byl i připraven již pro souboj  se Svítkovem. Z marodky se vrátil Ondřej Honek, bratři Novelinkové a Martin Čejgl.


Béčko usazeno zpátky na zem, Prachovice letos válí!
Béčko usazeno zpátky na zem, Prachovice letos válí!
Muži B12.11.2021

Do tohoto zápasu jsme vstupovali s vědomím, že jdeme na neporažené Prachovice, které mají letos velké ambice.Válka nakonec body nepřinesla, půl kůň svou tvrz uhájil!
Válka nakonec body nepřinesla, půl kůň svou tvrz uhájil!
Muži A10.11.2021

Pardubice/Polabiny – standart posledních dní byla opět vysoká marodka, tentokrát se na lavičku marodů usadil během dopoledne Lukáš Kozel a Martin Čejgl. Ondřej Honek zatím do bojů v první lize nezasáhl a tak torzo sestavy našeho týmu vyrazilo na půdu velmi běhavého soupeře jen v této sestavě a tým netušil, že se stav ještě zhorší...

Menc (30.Páv) – Menc L., Böhm J., Pecina, Trojek – Novák, Běloušek, Hudec – Macenauer, Škoda, Pilař – Macháček, Drápalík.

 


Máme na víc
Máme na víc
Mladší žáci04.11.2021

Ježci na turnaji v Poličce sice dvakrát vyhráli a jen jednou odešli jako poražení, ale se samotnou hrou trenér Ježků Jiří Kozel nebyl spokojen, jelikož jak říká: "Máme na víc!"Třetí výhra v řadě posunula naše béčko na 4.místo v tabulce
Třetí výhra v řadě posunula naše béčko na 4.místo v tabulce
Muži B04.11.2021

Béčko po sérii proher nachází svou tvář a potřetí v řadě dokázalo sebrat všechny body svému soupeři. Navíc podruhé s dvouciferným výsledkem.


Brněnská tvrz nedobyta. Od Špilberku bez bodu!
Brněnská tvrz nedobyta. Od Špilberku bez bodu!
Muži A01.11.2021

Brno – zní to jako opakující se písnička, ale ani před zápasem s Brnem se trenér Kozel nemohl spolehnout na řadu hráčů: bratry Novelinky, Drápalíka, Drbohlava, Jošta, Šmída, Radka Böhma,... Navíc Martin Čejgl s Ondřejem Honkem se momentálně rozehrávají po zranění za B tým.Dorost doma neinkasoval
Dorost doma neinkasoval
Dorost27.10.2021

Dorostenci zase po čase zavítali na domácí stadion. Ukázali, že doma budou ještě silnější, ačkoliv sestava se měnila ještě hodinu před utkáním, díky náhlým omluvenkám. Ježci nejprve marně ostřelovali branku soupeře, ale při oslabení 3 na 5 ukázal své rychlé nohy V. Kachlík a načnul brankový účet utkání.


Starší žáci zvládli penaltový rozstřel
Starší žáci zvládli penaltový rozstřel
Starší žáci26.10.2021

Velmi vyrovnané utkání sehráli starší žáci v Pardubicích. Namlsaní minulou výhrou se zakousli do soupeře a dostali se dvakrát do vedení, které soupeř vždy smazal a výsledek ve třetí třetině i otočil, ale Ježci zbraně nesložili a dokázali vyrovnat. V nájezdech pak byli šťastnějším týmem a berou další dva body.