Archív článků - ježčí zpravodajství

Prokletí s názvem Malenovice prolomeno!
Prokletí s názvem Malenovice prolomeno!
Muži A20.04.2022

Do Malenovic jsme se v neděli vydali po velmi těžkém sobotním zápase s Blatnou s odpočinkovou zastávkou u Vltavy, aby hráči nabrali chuť do zápasu a společně si užili večer mimo domov.


Víkendový výlet s maximálním úspěchem! Jsme mezi 4 nej týmy ČR v Českém poháru!
Víkendový výlet s maximálním úspěchem! Jsme mezi 4 nej týmy ČR v Českém poháru!
Muži A19.04.2022

Heřmanův Městec / Blatná – výlet do neznáma, i tak by se dal pojmenovat víkendový výjezd do Blatné ke čtvrtfinálovému souboji v Českém Poháru. Pro nás to byla šance, jak si o něco zahrát, protože vidina playoff skončila s domácím neúspěchem.Rezerva vstoupila do nadstavby důležitou výhrou
Rezerva vstoupila do nadstavby důležitou výhrou
Muži B14.04.2022

Předem šlo jen stěží odhadnout, co od zápasu s Třebovou očekávat. Naše vzájemné duely bývají různorodé. V minulosti jsme dokázali Třebovou porazit, nicméně inkasovali jsme i velkou porážku. Věděli jsme, že je důležité vydat ze sebe maximum a snažit se zápas vyhrát, protože každý bod je důležitý a pro nadcházející play-off možná rozhodující.


Junioři z Brna bez bodu
Junioři z Brna bez bodu
Junioři12.04.2022

Nadstavbová část juniorů je neskutečně vyrovnaná a o postupu do boje o play-off bude rozhodovat každý bod a zřejmě až poslední kolo soutěže. Je tedy velká škoda, že naši junioři z Brna nepřivezli ani jediný bod i tak se stále nacházejí na 2. místě.A tým se doma rozloučil vysokou výhrou nad Hodonínem
A tým se doma rozloučil vysokou výhrou nad Hodonínem
Muži A11.04.2022

Heřmanův Městec – k poslednímu domácímu utkání této sezony jsme se na buly postavili proti celku z Hodonína. Trenér Kozel mohl přivítat zpět uzdraveného Marka Kišše, navrátilce Romana Jošta a také si svou premiéru v první lize odbyl Matěj Bohatý.


Béčko uzavřelo základní část výhrou v Přelouči, teď jej čeká nadstavba
Béčko uzavřelo základní část výhrou v Přelouči, teď jej čeká nadstavba
Muži B08.04.2022

Zápas s Přeloučí sice nenabízel příliš hojnou soupisku, nicméně nabídl hojný počet gólů...Proti Pirátům za tři body
Proti Pirátům za tři body
Junioři06.04.2022

Junioři Ježků se po výhře nad Hradcem Králové, vedoucím celkem nadstavby, dostali na druhou příčku a dál věří v postup do přímého souboje o play-off.


Gól Hudce na body nestačil. Připisujeme si třetí prohru v řadě.
Gól Hudce na body nestačil. Připisujeme si třetí prohru v řadě.
Muži A05.04.2022

Heřmanův Městec/Svítkov – zní to jako zaseklé rádio, ale i v neděli musel trenér Kozel řešit zdravotní omluvenky. Na lavici marodů ke Koprivovi, Drbohlavovi, Šmídovi, Čeglovi usedl i Marek Kišš. Do zápasu nemohl trenér Ježků počítat i Musílkem a Janem Pilařem, kteří v tu dobu bojovali úspěšně s dorostem doma proti Karviné.Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci - kvalifikační turnaj na MČR
Mladší žáci04.04.2022

Jelikož se mladším žákům v sezóně daří, tak jsme je zkusili přihlásit na turnaj vyšší kategorie ze kterého se mohou kvalifikovat na finálový turnaj ČR. Na tyto turnaje se přihlašují celky, které disponují tím nejlepším v jednotlivých krajích a tak naše Ježky nečekalo nic jednoduchého. Většina celků přijela minimálně na tři útoky to naše soupiska čítala pouze 12 jmen - 11 hráčů a 1 brankáře. Hrálo se 2x12 a pro týmy kteří skončili ve skupině na 2. a 3. místě v případě úspěchu ve čtvrtfinále čekalo ten den pět utkání, tedy 120 minut čistého času na velkém hokejovém hřišti. Našich jedenáct Ježků to zvládlo, ačkoliv v semifinále a v boji o 3. místo již byl vidět znatelný úbytek sil bojovali statečně. Navíc díky tomuto systému se potkali se všemi celky na turnaji a ve všech utkáních jsme vstřelili první branku.


Černý víkend výrazně ubral naše šance na play-off
Černý víkend výrazně ubral naše šance na play-off
Muži A28.03.2022

Heřmanův Městec – hned dva zápasy byly na programu tento víkend. Nejprve jsme bojovali proti soupeři z Malenovic, který je velmi houževnatým týmem a v neděli jsme přivítali soupeře z Pardubic. Zápasy měly jedno společné - brankář Opavský a Foršt byli pro nás nepřekonatelní.