Archív článků - ježčí zpravodajství

PF 2023 = ať je nám všem do zpěvu!
PF 2023 = ať je nám všem do zpěvu!
KLUB23.12.2022

Děkujeme všem partnerů a podporovatelům za povedený rok 22, přejeme klid Vánoc a těšíme se naové výzvy v roce 2023!


Černá série je u konce! Z Pardubic vezeme tři body
Černá série je u konce! Z Pardubic vezeme tři body
Muži A02.12.2022

PardubiceTrenérské rošambó bylo ke sledování poslední hrací víkend roku 2022. Josef Kozel výrazně zamíchal sestavou, v prvních svou pěticích našel prostor hned pro sedm juniorů a dorostenců a i odvážně postavil první útok čistě jen z juniorů, kterým se letos v obou soutěžích mimořádně daří. Směr byl jasný - impuls mužstvu a zlepšit střeleckou potenci v přesilových hrách.Juniorka znovu odskočila na čele tabulky
Juniorka znovu odskočila na čele tabulky
Junioři28.11.2022

Vzhledem k dění v Třinci na sváteční čtvrtek měli Ježci již jisté první místo po podzimní části. I přesto chtěli heřmanoměstečtí junioři odskočit na čele tabulky. 


Petru Mencovi jsme dárek ke kulatinám nepřinesli. Boleslav odjíždí se všemi body.
Petru Mencovi jsme dárek ke kulatinám nepřinesli. Boleslav odjíždí se všemi body.
Muži A22.11.2022

Heřmanův Městec – 20.11 se narodila naše velká stálice a jeden z členů týmu, kterému vděčíme za to, že v našem městě hokejbal vůbec existuje. Petr Menc oslavil v tento den své padesáté narozeniny a je stále na špici brankářů. My jsme moc rádi, že jsme mu mohli předat podepsaný dres s číslem 50. Každý si přál, abychom v tento svátek přidali k darům i tři body z domácího prostředí.  Do zápasu nastoupil i Daniel Valenta, který se tak vrací po dlouhé pauze k hokejbalu. Naposledy jsme ho v našem dresu viděli ještě před covid pauzou.  Stopka v Českém Poháru, Hradec byl nad naše síly!
Stopka v Českém Poháru, Hradec byl nad naše síly!
Muži A18.11.2022

Heřmanův Městec – K dalšímu utkání Českého Poháru jsme nyní nikam necestovali, ale dostali jsme možnost hrát s extraligovým hradeckým „A“ týmem o postup do další fáze Českého Poháru. Začátek zápasu byl určen na sváteční ráno, takže si mnozí slibovali velkou návštěvnost a úspěšný postup do další fáze.


Junioři ukázali svoji sílu, v těžkém duelu přetlačili Pardubice
Junioři ukázali svoji sílu, v těžkém duelu přetlačili Pardubice
Junioři15.11.2022

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, leží pro Ježky nepopulární hřiště. Junioři měli před dalším kolem jasný cíl, vyloupit pardubické Polabiny.  

Zatímco Ježci mají účast v nadstavbové skupině A jistou a bojují o první místo, pardubické HBC usiluje o každý bod, aby si onu účast také zajistilo. Ježci odčinili prohru z Malenovic, Brno si odvezlo 10 gólů
Ježci odčinili prohru z Malenovic, Brno si odvezlo 10 gólů
Junioři11.11.2022

Juniorka minulý víkend poprvé v sezóně prohrála a čekalo se, zda to bylo pouze jedno zaváhání či začátek krize. Tu chtěli heřmanoměstečtí odvrátit v zápase s brněnskými Buldoky. 


Drama v Českém Poháru rozhodlo duo Macenauer - Novelinka.
Drama v Českém Poháru rozhodlo duo Macenauer - Novelinka.
Muži A04.11.2022

Praha – Další pokračování Českého poháru - tentokrát na půdě těžkého soupeře. Setkali jsme se s další rezervou extraligového celku, tentokrát Hostivaře. Proti nám však nestál žádný nezkušený tým, ale celek, který se poskládal kolem Jana Čejky a v brance soupeře se objevil nám dobře známý Adam Majerníček, kterého si můžeme pamatovat z působení ve Svítkově v minulém roce. První prohra přišla na půdě Malenovic
První prohra přišla na půdě Malenovic
Junioři04.11.2022

K devátému zápasu Extraligy juniorů zajížděli Ježci na půdu dosud posledních Malenovic. Ty v novém svatostánku ještě neprohráli, i přesto však jeli heřmanoměstečtí potvrdit roli favorita a získat tři body. 


Dva góly Tomáše Pilaře na body nestačily. Z Malenovic bez bodu!
Dva góly Tomáše Pilaře na body nestačily. Z Malenovic bez bodu!
Muži A03.11.2022

Malenovice – Netradičně v sobotu se měl odehrát zápas mezi Ježky a domácím výběrem Malenovic.  Očekával se těžký boj na nově zrekonstruovaném hřišti, kde si před týdnem vylámala zuby Polička. Naše motivace byla ještě o to větší, když juniorka hrající před námi nedokázala skórovat a prohrála 1:0.