Archív článků - ježčí zpravodajství

Zimní příprava mužů začne 7.ledna
Muži A28.12.2019

Příprava mužské kategorie v zimním období odstartuje v úterý 7.ledna 2020 a nabídne rozmanitou náplň. Nebude chybět běh v terénu, tělocvična, atletický stadion, bazén, parní sauna či posilovna nebo třeba hřiště s umělou trávou. Na hokejbalové hřiště by se měl poprvé mužský tým podívat v úterý 18.února.

Město ocenilo nejlepší sportovce, Ježci mají i své první dva zástupce v síni slávy!
KLUB21.12.2019

V úterý 17.prosince 2019 proběhlo v městském kině tradiční oceňování nejlepších sportovců města Heřmanův Městec za rok 2019. Ježci byli slyšet ve všech kategoriích a po dvaceti letech existence klubu máme i první dva, kteří byli zapsáni do tzv. síně slávy heřmanoměsteckého sportu.

Úspěšný trenér Miroslav Peřina končí, A tým převezme Josef Kozel
Muži A20.12.2019

Miroslav Peřina vedl A tým od července 2019 a zažil s ním výsledkové hody. Pod jeho vedením na podzim přišla jediná porážka (1:2 se Svítkovem) - vše ostatní byly výhry. Ježci tak po podzimu vládnou 2.lize. Přesto dochází ke změně.

Výlet pro tři body
Dorost03.12.2019

K poslednímu zápasu extraligy dorostu zajížděli Ježci až do dalekého Kyjova, kde je oproti loňsku čekalo krásné nové hřiště s plastovým povrchem. Sestava vinou nemocí prořídla na deset hráčů v poli, což vzhledem k chladnému počasí hráči spíše uvítali.

Přípravka poprvé na velké hřiště
Přípravka02.12.2019

Velké hřiště, velké starosti. Přípravka se však s přechodem vypořádala možná lépe než někteří čekali a v této zkoušce obstáli. Oporou samozřejmě byli hráči, kteří již nastupují za kategorii mladších žáků.

Dorost rozhodl v poslední minutě
Dorost28.11.2019

V domácím utkání Ježci dokázali Brno porazit 5:0, ale poslední zápasy ukázali, že soupeř bude doma daleko silnější. Navíc Ježci se po 5 prohrách nenacházeli zrovna v ideálním rozpoložení a když se k tomu přidaly omluvenky některých hráčů, tak se čekal tuhý boj.

Rezerva Ježků opět rozhodla v prodloužení
Muži B27.11.2019

Stějně jako předchozí utkání s Jokeritem i s Opatovicemi rohodlo až prodloužení ve kterém se prosadil ten samý hráč M. Čejgl.

Další prohra dorostu
Dorost22.11.2019

Zápas se do poloviny zápasu výsledkově nevyvíjel příliš dobře, když to bylo bylo 0:3 z pohledu Ježků. Dvěma góly Pilaře se Ježci přiblížili a zdálo se, že zápas otočí. V poslední minutě však Kovo udeřilo při powerplay.

Btým zvládl prodloužení
Muži B20.11.2019

Branek padlo dostatek, vyloučených bylo průměrně a rozhodnout se muselo až v prodloužení to vše přinesl zápas s Jokeritem.

Starší žáci podlehli Svítkovu
Starší žáci19.11.2019

Osm zápasů trvala vítězná šňůra Ježků, kterou nyní utnul Svítkov. Ježci a Svítkov tak mají na kontě stejný počet bodů a Ježci vedou tabulku pouze o skóre.