HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Válec - mladší žáci


ilustrační foto (foto: Robert Musílek, Jiří Kozel)

Nejsme nabubřelí, když o mladších žácích napíšeme, že to je válec, jen si užíváme momentální formu a skvělé výsledky. Ostatně porazit nás může každý, když neodvedeme svou práci naplno, ale zatím hlásíme jarní neporazitelnost!

10.04.2018 | Robert Musílek, Jiří Kozel | Mladší žáci | Přečteno: 333x

Ježci HM – Svítkov Stars 3:1 (2x Musílek, Kubátová)

Druhý turnaj mladších žáků pro náš tým začal hned nejtěžším soupeřem přeboru, tedy zápasem s domácím mužstvem. Vstup do turnaje jsme měli velice vlažný a svítkovští toho uměli využít a hned na počátku jsme prohrávali. Vyrovnat hru se nám podařilo až v polovině třetiny a vyrovnat výsledek hned záhy při přesilové hře. Druhá třetina byla již v podání našeho týmu vydařenější a tomu odpovídal i konečný výsledek.

Ježci HM – Jihlava 8:0 (Musílek, Pilař, Švadlenka, Zmek, Hladký, 2x Sedlák, Starý)
Následoval zápas s jihlavským týmem, ve kterém jsme neměli problém soupeře přehrát, ale postupem času jsme přebírali tempo soupeře a ten dokázal i několikráte velice nebezpečně zaútočit. Ježci však především zásluhou naší druhé řady postupně navyšovali skóre. V druhé polovině se pak gólově prosadila i první řada. Nebezpečné výpady pak bezpečně pochytal brankař a mohli jsme si připsat druhé vítězství.

Ježci HM – HAK Pardubice 3:0 (Musílek, Kubátová, Kachlík)
Třetím soupeřem se nám na turnaji stalo mužstvo pardubických autosklářů. Po zápase s Jihlavou jsme měli trochu obavy, abychom nepokračovali v tempu předešlého zápasu. Tým však od počátku byl herně lepší a ve druhé minutě proměnil jednu z mnoha šancí. Další góly přišly až v druhé polovině zápasu.

Ježci HM – Svítkov Stars 3:0 (Hladký, Kubátová, Kachlík)
Tři vítězství nás poslala do finálového zápasu a soupeřem se nám stal opět tým domácích. Zápas jsme od začátku převzali do vlastních rukou. První gól přišel však až v sedmé minutě. Tento gól pak přinesl i klid do naší hry a po zbytek zápasu jsme byli lepším týmem. V druhé polovině jsme toto stvrdili i dalšími góly.


Robert Musílek: "Turnaj hodnotím velice pozitivně, ačkoli tentokráte se nám vše nedařilo úplně na 100%. Opět jsme si dokázali, že když zabereme, dokážeme otáčet i nepříznivé výsledky. Ověřili jsme si také, že když se necháme ukolébat, může být nebezpečným týmem úplně každý z našich soupeřů. Klukům a dívce gratuluji k vítězství a věřím, že v dalším turnaji opět potvrdíme chuť vítězit."

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka