HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Svítkov přijel připraven


ilustrační foto (foto: Štefan Havran)

Starší žáci po dvou přesvědčivých výhrách vstoupili do utkání rozpačitě, ale postupem času se soupeřem dorovnali krok, ale k bodům bylo daleko. Největší rozdíl byl ve využívání šancí, kde je Svítkov nekompromisní.

07.05.2018 | Jiří Kozel | Starší žáci | Přečteno: 356x

Ježci Heřmanův Městec : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 6 (0:1,1:4,0:1), střely 26:30

 

Jiří Kozel: "Opět nám chyběli dva obránci a tak na jejich místa zaskočili útočníci. Do zápasu se Svítkovem jsme vstoupili strašně a po pěti minutách mohlo být klidně i rozhodnuto. Naštěstí nás podržel brankář A. Páv a pustil za svá záda pouze jediný gól. Postupem času jsme hru vyrovnávali a nebýt tyčky a mizerné mušky mohlo být dokonce první třetiny ještě srovnáno. Do druhé části jsme chtěli vstoupit lépe, ale po našich slibných výpadech vždy přišla gólová tečka Svítkova. Asi největší problém nám dělal Novotný, který snad ani nepotřeboval ke vstřelení třetího gólu spoluhráče a po naběhání 10km v našem pásmu trošku se štěstím zavěsil. Po inkasování čtvrté branky jsme chtěli, alespoň snížit a trošku nahlodat sebevědomí soupeře, ale když už se nám to povedlo, tak jsme za dalších pár vteřin inkasovali gól pátý. Ve třetí třetině jsme zápas rozhodně nezabalili a připravili si další příležitosti, ale nedokázali jsme je proměnit, což je určitě škoda, ale zase je potřeba uznat, že Svítkov má daleko větší kvalitu, kterou můžeme porazit pouze při heroickém výkonu a hlavně při proměňování sebemenší příležitosti.
Svítkov se na nás speciálně připravil což dokázal v pozápasovém choreu - musím za sebe říct, že mám tohle neurážlivé popichování rád a pobavil jsem se takže palec hore, jen bych upozornil, že Kozel se nedojí, jak se naznačovalo ;o) . My teď máme hlavsu na špalku, když musíme porazit v posledním zápase Letohrad za tři body."

 

Sestava: Páv - Kozel, Čapka, Synek, Daníček, Málek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Baumgartner, Jožák, Kubátová

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka