HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Sezóna startuje - v přípravě čeká A tým druholigový Žamberk


Radek Böhm na soustředění v Hlinsku (foto: Josef Kozel)

Ostrý start hokejbalové sezóny se blíží. Tuto sobotu čeká na A tým poslední příprava - přijede Žamberk.

29.08.2018 | Josef Kozel | A-TÝM | Přečteno: 690x

Nově se rodící sestava pod staronovým trenérem Radkem Böhmem přivítá v sobotu 1.září ve 13:00 v Aréně Ježkárna druholigový Žamberk.

Svěřenci zkušeného trenéra Motyčky jsou pravidelným soupeřem Ježků v přípravě. Spolehlivý rival, který většinou v tabulce sváděl vyrovnané souboje s naším týmem tak bude tou rpavou prověrkou připravenosti.

Sám trenér Radek Böhm se na předsezónní test těší: "Účel tohoto přípravného zápasu je jednoduchý, chceme vidět, jak je tým připravený do nadcházející sezóny a zkusit dát šanci širšímu kádru A týmu. Svůj prostor dostane i nadějný dorostenec Víťa Vohralík. Tímto tahem se po delší době v klubu opět naváže na zapojení mládeže do A týmu, za co jsem já osobně velmi rád a považuji to za hodně důležitý okamžik směrem do budoucna. Zároveň i doufám v zapojení Víti v mistrovských zápasech v sezóně. Jinak co se týče sestavy, až na pár výjimek budeme komplet. V neposlední řadě bych rád pozval všechny fanoušky a fanynky v sobotu na Ježkárnu, když trénujeme my - vy musíte taky a věřte, v sezóně vás budeme potřebovat."

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka