HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud
Hokejbalové centrum mládeže = Ježci Heřmanův Městec

AKTUÁLNĚ

Přihláška na hokejbalové soustředění


ilustrační foto (foto: web)

1., 2., 3., 4., 5., 6. a bude 7. celoklubové soustředění. Nekoř, Lanškroun, Čáslav a v letošním roce Hlinsko. Před Ježky, tak čeká nová výzva, nový areál a nové město, které pozná Ježky z Heřmanova Městce.

04.05.2018 | Jiří Kozel | KLUB | Přečteno: 362x

7. Celoklubové soustředění proběhne 9.-12.8. v Hlinsku. Bližší harmonogram obdrží účastníci nejpozději týden před začátkem soustředění.

 

Počet míst účastníků je omezený, z tohoto důvodu budou platné přihlášky hráčů 2009 a starších. Mladší ročníky mohou poslat mail na jiri.kozel@jezci.cz a jejich účast se zváží dle přihlášek a hlavně dle organizačního týmu, který se nám pro tuto akci povede zajistit v případě většího zájmu mladších hráčů.

 

Přihlášky pošlete nejpozději do 31. 5. 2018

 

Přihlášku na soustředění naleznete ZDE

 

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Dalším ze série turnajů mladších žáků se konal ve Svitavách. Počasí nám přálo a prostředí svitavského stadiónu je více než přátelské pro sportování všeho druhu. Sportovně tedy neděli neprožili jen naši hráči, ale i většina rodinných příslušníků, kteří využili přilehlých sportovišť.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka