HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ocenění sportovců Heřmanův Městec


ilustrační foto (foto: fb)

Stalo se pěkným zvykem, že i města oceňují své sportovce a Ježci u takového setkání samozřejmě nemohli chybět.

23.12.2017 | Jiří Kozel | KLUB | Přečteno: 567x

Další sezóna je již v půlce a z mladších žáků se stali starší, ale ohodnocení ze stran měst chodí na konci roku a tehdejší mladší žáci, tak mohli převzít cenu v městském kině Heřmanova Městce z rukou starosty města Josefa Kozla. Tentokrát za vzornou reprezentaci na turnaji FairCup, kde skončili v konkurenci nejlepších českých a slovenských týmů na třetím místě. Zároveň nutno podotknout, že lepší byla pouze slovenská mužstva a tak na tomto turnaji skončili nejlépe z ČR.

Nebylo to jediné ocenění, které se Ježkům na tomto předávání cen dostálo. Individuálně byl oceněn A. Páv, brankář mladších žáků, který na posledních dvou turnajích v loňské seźóně vždy převzal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Jako druhý byl oceněn Ondra Běloušek, který je hráčem Atýmu mužů, který zároveň vypomáhá extraligovému mužstvu mužů SK Hokejbal Letohrad, kde dokázal v play-off vstřelit hattrick pozdějšímu mistru Kert Park Praha.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka