HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Minipřípravka se představila na půdě Pirátů


ilustrační foto (foto: Jiří Šulc)

Minipřípravka zahájila svou jarní část prvním turnajem na hřišti Hradce Králové. V základní části si Ježci změřili své síly se třemi týmy (Autosklo HAK Pce bílí, HBC Hostivař a HBC Rangers Opočno) a v nástavbové části se dvěma dalšími (HBC Chlumec nad Cidlinou a pořádajícím HBC Hradec Králové).

11.04.2018 | Jiří Šulc, Jiří Kozel | Minipřípravka | Přečteno: 371x

Jiří Šulc: "Po zimní přestávce to byl pro některé hráče první turnaj a vypomoci museli i hráči mikropřípravky. Ač jsme oproti soupeřům měli jen dvě trojky + brankáře, tak se hráči do soubojů o míček pustili opravdu s velkým nasazením a bylo vidět, že mají velkou chuť vstřelit gól do protivníkovy branky. A to se nám také dařilo. Až na první zápas, který jsme prohráli, tak se nám turnaj vydařil. Kromě té jedné porážky naši Ježci dvakrát remizovali a dvakrát vyhráli. Velmi pěkně hrála první trojka složená v obraně z Marečka M. a v útoku naše sehrané duo Roztočil T. a Vodehnal V.  Pochvalu, a to velkou, si zaslouží i druhá trojka s obráncem Tlapákem M. a útočníky  Vejtrubou M. a Kozlem F., tedy tvořenou z větší části hráči mikro. A i ti ukázali soupeřům pěkně nabroušené bodliny, v podání samostatného úniku Filipa Fíďi Kozla a jeho nádherné střeli do branky soupeře.  Naši kasu chránil svými zákroky další hráč z řad mikro brankář Šulc D. Všem hráčům chci poděkovat za odvedené výkony a jejich rodičům za podporu."

 

Sestava:  Šulc D. – Mareček M., Roztočil T. a Vodehnal  V.,  Tlapák M., Vejtruba M. a Kozel F.

 

Výsledky:

Ježci : Autosklo HAK Pce bílá            2:5

Ježci : HBC Hostivař                            2:2

Ježci : HBC Rangers Opočno              4:1

Ježci : HBC Chlumec nad Cidlinou    3:3

Ježci : HBC Hradec Králové               6:3

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka