HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud
Hokejbalové centrum mládeže = Ježci Heřmanův Městec

AKTUÁLNĚ

Mikro řádila v Letohradě


ilustrační foto (foto: Jiří Kozel)

Rozpis na turnaj v Letohradě se několikrát předělával, jelikož postupně odpadala některá mužstva. Ježci dokázali opět postavit dva týmy a vedli si nejlépe jak mohli - bojovali totiž od začátku až do konce a pro ty výsledku chtivé se pochlubíme, že bílý tým prohrál pouze s "bratry" z modrého týmu a modrý tým pouze s Českou Třebovou, jinak jsme vždy odcházeli jako vítězi.

12.05.2017 | Jiří Kozel, Jiří Šulc | Mikropřípravka | Přečteno: 653x

J. Šulc (modrý tým): "S výhledem deštivého a chladného svátku jsme vyrazili na turnaj s našimi nejmenšími Ježky do Letohradu. Předpověď zase našim prognostikům nevyšla a my se těšili z krásného počasí a ještě lepšího hokejbalového zážitku. Není nic hezčího, než pohled na malé Ježky jak bojují za své barvy a užívají si hru. Modrý tým ve složení Roztočil T., Mareček M., Šulc D., Vejtruba M. a Kobera R. odehrál pět krásných zápasů, ve kterých bylo vidět, že i ti nejmenší se pomalu otrkávají a že už se nezaleknou ani větších protihráčů. Bylo skvělé sledovat, jak si snaží přihrát, jak zkouší obejít soupeře a dát gól do branky a že jim nevadí prohra, protože vědí, že dali do zápasu celé své srdce. Je vidět, že každý další a další turnaj jim dává nové a hlavně praktické zkušenosti. Velké dík patří těm, kteří reprezentovali Ježky den před turnajem v Chlumci nad Cidlinou a nenechali své kamarády na holičkách ani v Letohradu. Samozřejmě Velké poděkování patří i ostatním, za perfektní výkony a jejich rodičům, bez kterých by to nešlo."

J. Kozel (bílý tým): "Asi nejlepší turnaj hráčů, kteří se věnují hokejbalu u Ježků prvním rokem. Aź do tohoto turnaje tým vždy spoléhal hlavně na ty starší hráče, ale tentokrát to již tolik neplatilo a všichni si připsali několik gólů. Od nás to byla úplně ofenzivní smršť. Kluci už pochopili, že když budou koukat a stát, tak se k míčku moc nedostanou a musím říct, že nás bylo plné hřiště a přitom jsme hráli strašně šikovně, kdy jsme již nelítali jen všichni za míčkem, ale již bylo vidět, že hráči začínají chápat, jak a kudy se hra má ubírat, aby soupeře přehráli. Bavila mě atmosféra turnaje a opět dávám všem týmům za 1."

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Dalším ze série turnajů mladších žáků se konal ve Svitavách. Počasí nám přálo a prostředí svitavského stadiónu je více než přátelské pro sportování všeho druhu. Sportovně tedy neděli neprožili jen naši hráči, ale i většina rodinných příslušníků, kteří využili přilehlých sportovišť.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka