HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ježci smetli Jestřáby


ilustrační foto (foto: D. Kerschbaum)

Před měsícem starší žáci Ježků trošku nečekaně prohráli s  Přeloučí. Trenér Jiří Kozel však předpovídal, že to zdaleka nebudou pro Přelouč poslední body, které v lize starších žáků získají. Nemýlil se v minulém kole loupili dokonce proti Svítkovu, který do té doby vévodil celé soutěži.

25.11.2017 | Jiří Kozel | Starší žáci | Přečteno: 735x

Ježci Heřmanův Městec : HC Jestřábi Přelouč 9 : 0 (4:0,2:0,3:0), střely 63:9

 

Jiří Kozel: "V Přelouči jsme zaváhali a tak jsme doma chtěli soupeři porážku oplatit, což se nám povedlo. Náš výkon byl takřka bezchybný a soupeř se dostával na naši stranu hřiště pouze sporadicky. Hlavně naše první útočná řada soupeři míček skoro nepujčila, ale každé střídání si připravovali nespočet šancí, které naštěstí pro Přelouč v dosti případech zastavil jejich vynikající brankář, který i přes skvělý výkon nakonec inkasoval devět branek. Díky tomuto vítězství a prohře Letohradu v Polabinách jsme po horším začátku opět na dostřel ke třetímu místu. V odvetách jsme si již vedli daleko lépe, uvidíme zda si to dokážeme přenést do jarní části."

 

Sestava: Páv - Dufek, Čapka, Musílek, Málek, Synek, Šmíd, Vohralík, Daníček, Kubátová, Kozel, Jožák, Baumgartner

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka