HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ježci sesadili Chlumec z 1. místa


ilustrační foto (foto: Jiří Kozel)

Zápas se začal lámat ve druhé třetině, kde po dvou vyloučených domácích hráčích a inkasovaném gólu nepřišla na Ježky "depka", ale okamžité nabuzení a hlavně okamžité vyrovnání. S podobným problémem se soupeř naopak vůbec nezžil a po svých vyloučeních a inkasovaných gólech se sesypal a začal čím dál víc řešit jakýkoliv verdikt rozhodčího.

10.04.2018 | Jiří Kozel | A-TÝM | Přečteno: 553x

Ježci Heřmanův Městec vs. HbC Chlumec nad Cidlinou 7:3 (0:0,2:1,5:2)

 

Jan Doležal: „Bylo jasné co od zápasu s Chlumcem čekat. Vypjaté situace, hru s nervy, hodně tvrdý a rychlý hokejbal. První třetinu jsme však obě mužstva začali spíš hrát zezadu a bylo důležité neinkasovat. Přesto jednou to přijít muselo a byli to právě hosté, kdo se jako první ujímal vedení. Netrvalo dlouho, než přišla naše odpověď a hrálo se od „nuly". Našim tlakem na soupeřovu bránu jsme vedení zvyšovali a naší určenou hrou jsme soupeře dokázali v jistých chvílích přehrávat. Myslím, že po celý zápas jsme to byli my, co chtěli na balonku uspět v tom, že budeme hrát hokejbal takový, jaký umíme  a byli jsme úspěšnější než náš soupeř. Každopádně myslím, že výsledek mluví za vše a podle mého jsme zaslouženě vyhráli."

 

Fotogalerie ze zápasu (A. Čížková)

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka