HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud
Hokejbalové centrum mládeže = Ježci Heřmanův Městec

AKTUÁLNĚ

Hokejbal na čarodějnice a čarodějnický hokejbal


ilustrační foto (foto: ...)

Ježčí přípravka si v neděli střihla hokejbal na čarodějnice a čarodějnický hokejbal. Nejprve naplno bojovali na Svítkově a následně připravili pro příchozí děti, které dorazily k DDM Heřmanův Městec na pálení čarodějnic doprovodný program plný hokejbalu

04.05.2017 | Miloš Švadlenka, Jiří Kozel | Přípravka | Přečteno: 940x

Hokejbal na čarodějnice

 

Miloš Švadlenka: "Hokejbalová přípravka klubu Ježci Heřmanův Městec obsadila včera 5.místo v turnaje Východočeského přeboru. Na turnaj jsme odcestovali do Pardubic na hřiště Svítkovských Stars.Turnaj byl velmi vyrovnaný s mnoha překvapivými výsledky. Zde se našim Ježkům podařilo udělat asi jeden nejpřekvapivější výsledek a to ten, že se nám poprvé v této sezóně podařilo porazit domácí mužstvo HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice po napínavém boji 3 : 2 :) Super hoši, děkujeme!!
V ostatním zápasech se už nám tolik nedařilo a bylo z toho 5.místo. I tak panovala velká radost. Jedinou kaňkou bylo, že turnaj jsme odehrávali v 8 hráčích z toho byli 3 hráči minipřípravky a 1 hráč kategorie mikropřípravky, ale i tak to kluci zvládli.
Další novinkou v tomto turnaji bylo, že jsme začali spolupracovat s našimi mladými hráči, kteří pravidelně nastupují v našem "B" mužstvu, pro kterého již sezóna skončila. Kluci našim hráčům dávali své tipy na zlepšení hry a kluci je poslouchali :) Od tohoto týdne chceme, aby kluci vedli naše tréninky :) Děkujeme Daniel Valenta a Daniel Dočkal !!!
Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem hráčům, rodičům, pořadatelům a fanouškům za krásný turnaj!!"

 

 

Čarodějnický hokejbal

 

Miloš Švadlenka:"V naší hokejbalový aréně jsme připravili program jak pro nejmenší, tak i pro větší hráče. Všichni si mohli vyzkoušet slalom se střelbou na branku, nájezd na brankaře, prohlédnou si sbírku pohárů, který mladý Ježci vybojovali na svých turnajích a něco od nás na památku dostali :)
Doufáme, že se vám všem u nás líbilo a zavítáte na náš trénink. Rádi Vás všechny přivítáme.
Dále bych chtěl poděkovat všem, co nám pomáhal.
Díky Marcel Peřina, Daniel Valenta, Daniel Dočkal a Markéta Švadlenková bez Vás bych to dohromady nedal. Díky!!"

 

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Dalším ze série turnajů mladších žáků se konal ve Svitavách. Počasí nám přálo a prostředí svitavského stadiónu je více než přátelské pro sportování všeho druhu. Sportovně tedy neděli neprožili jen naši hráči, ale i většina rodinných příslušníků, kteří využili přilehlých sportovišť.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka