HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Co nás čeká na jaře?


ilustrační foto (foto: )

Zima venku snad ještě ani nezačala a druhá část sezóny zachvilku bude klepat na dveře. Co čeká jednotlivé mládežnické kategorie.

06.01.2018 | Jiří Kozel | KLUB | Přečteno: 596x

Mikropřípravka

Jako jediná naskočí do turnaje ještě tento měsíc a to na konci ledna. Pro samotné hráče to je trošku divočina, jelikož v zimě se hokejbalovým dovednostem neučí vůbec a florbal, který je trošku podobný se hraje též jen jako zpestření na konci tréninku, ale jinak žádnou hokejku po celou dobu nedrží a věnují se spíš běžným hrám a dovednostem co by mohli děti v jejich věku již umět. Samozřejmě je to pro ně dobré zpestření a hokejbalový turnaj si chtějí co nejvíce užít. Opět se zřejmě postaví dva týmy, tak aby si hráči co nejvíce zahráli.

 

Minipřípravka

V jarní části bude pokračovat série turnajů na kterých dostanou dostatek prostoru hráči, kteří věkově do této kategorie patří a přičuchnout opět dostanou určitě i děti z mladší kategorie, které tím získají další zkušenosti.

 

Přípravka

Tato kategorie se definitivně přesunula na hraní na velké hřiště. Tradičně je ve velkém počtu budou doplňovat hráči z mladších kategorií. Každá odehraná minuta na velkém hřišti se počítá a pomůže k přechodu ke starší kategorii.

 

Mladší žáci

Turnajový způsob se pro náš tým zdá trošku nešťastný. Neustále tak zřejmě budeme potkávat tým Svítkova, Autoskla...pokud se nám poštěstí, tak třeba 2x prohrajeme a potkáme zase celek z jiného klubu. Závěrečnou třešničkou na dortu by mohlo být pozvání na tradiční turnaj FAIR CUP - ale budeme pozváni?

 

Starší žáci

Pokud starší žáci naskočí do soutěže, tak jak ji rozehráli v podzimní části a začnou střílet branky mohou se sunout tabulkou ještě výš než jsou nyní (4.místo). Na umístění však úplně koukat nebudou a každý zápas budou chtít vyhrát. Udrží se V. Vohralík na prvním místě v bodování této soutěže je dalším otazníkem pro jarní část.

 

Reprezentace U14 a výběr Pardubického kraje U15

Želízka v ohni máme i ve výběrech U14 a U15. V loňském roce se do výberu Pardubického kraje, pozdějšího vítěze krajů, dostal V. Vohralík, který tak na svou účast může opět navázat. Šanci ho doplnit má hned 7 hráčů A. Páv, K. Dufek, D. Synek, V. Šmíd, V. Musílek, L. Kozel, J. Pilař. Někteří však mají šanci ještě o stupínek výš, když by se mohli dostat na jeden e tří turnajů České reprezentace U14 a to V. Šmíd a V. Musílek, kteří již v tomto dresu nastoupili, doplnit je může duo J. Pilař a L. Kozel pro které b to byla premiéra.

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka